🐝Bzzz Bzzz... darmowa dostawa prosto z ula dla zamówień od 199 zł 🍯

Złóż zamówienie przed: 

16

[24.12]

a Twoją paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie wysyłamy :( Złóż zamówienie, wyślemy je w najbliższy dzień roboczy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Zostań Pszczelim Bohaterem

Zostań Pszczelim Bohaterem. Wspieraj pszczoły razem z nami! Naszą misja to dbanie o dobro pszczół! Nie wyobrażamy sobie świata bez nich, a słodki miód jest skromnym .początkiem .ich .zasług .w .naszej .codzienności. .Wielu .z .nas .nie .posiada .świadomości .jak .znaczące .jest .istnienie pszczół i zapylaczy. Proces zapylania roślin jest niezbędny dla rolnictwa i produkcji żywności. Niestety, przez ostatnie lata obserwowana jest tendencja wymierania pszczół, w skutek chorób pasożytniczych, zmian klimatycznych, niedoborów pokarmu, braku schronienia oraz braku kontaktu rolników z pszczelarzami. Chcąc temu przeciwdziałać stworzyliśmy akcję #ocalmypszczoły oraz #pszczelibohater. Pszczoły to nasi skrzydlaci bohaterowie, jednak z racji na to, że są małymi i wątłymi istotami, potrzebują właśnie Ciebie - Pszczelego Bohatera!

Kim jest PszczeliBohater? Wspaniałym człowiekiem, któremu zależy na dobru przyrody i ekologii. Chcąc pomagać pszczołom zdecydował się zaadoptować pszczelą rodzinę, dzięki czemu powstaje nowy ul lub ule. Dzięki niemu rodzą się kolejne skrzydlate istnienia, które działają z korzyścią dla środowiska! Adoptując nasz ul, staje przed Tobą perspektywa posiadania swoich własnych pszczół przez co najmniej rok, a jeśli to Ci się spodoba, możemy współpracować zdecydowanie dłużej. My zadbamy o to, aby Twoja rodzina pszczela prawidłowo się rozwijała oraz dostarczymy wyprodukowany przez nią miód wprost do Twoich rąk w siedzibie firmy/instytucji. Wspólnie ustalimy dedykowane i spersonalizowane etykiety, opakowania oraz wszelkie szczegóły budując Twój brand produktowy. Jeżeli Ty i Twoja firma/instytucja stawiacie na bycie EKO - dołącz do programu Pszczeli Bohater!

Co zyskujesz adoptując ul w naszych pasiekach?

Dzięki adopcji ula zyskujesz od nas ul wraz z pszczelą rodziną. Każdego miesiąca prześlemy Ci reportaż fotograficzny oraz video Twojego firmowego ula oraz status informacyjny o stanie Twoich podopiecznych.

  1. Twój ul zostanie spersonalizowany drewnianą tabliczką wraz z logo Twojej firmy/instytucji.
  2. Minimum 12 kilogramów miodu każdego roku współpracy, który uzyskamy po miodobraniach z Twojego ula trafia do Ciebie. Pozostały miód pozostawimy pszczołom na okres zimowy, tak aby mogły swobodnie przezimować.
  3. Bezpośrednie wsparcie środowiska – Twoje pszczoły nieustannie wpływają na ekosystem!

Jak zostać Pszczelim Bohaterem? Adopcja ula w 3 krokach!

  1. Napisz do nas, abyśmy wspólnie ustalili szczegóły współpracy. Chcemy poznać Twoje oczekiwania tak, aby wypracować najlepsze rozwiązanie!
  2. Rozpocznij .adopcję! .Po .ustaleniu .szczegółów .dotyczących .współpracy, .brandingu, .oznakowania .ula, .podpisaniu .umowy, możesz w pełni cieszyć się swoimi pszczołami.
  3. Ciesz -się -miodami -oraz -promuj -wspieranie -pszczół!.-Miodowe -specjały -będą -regularnie -docierać .do .Twojej .firmy/instytucji, a przesyłane przez nas zdjęcia i video to doskonały materiał, aby promować wspieranie pszczół.

Kontakt

Napisz do nas: jakub@miodkasztelanski.pl

Zadzwoń do nas: 573 743 610

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.